25 sierpnia
2025
Ankieta dotycząca problemów z siecią elektroenergetyczną

W ramach zadania pt. „Ankietyzacja mieszkańców pod kątem problemów z siecią elektroenergetyczną oraz opracowanie mapy problemów i wniosku do OSD” przygotowaliśmy dla Państwa krótką ankietę.
Celem ankiety jest zbadanie problemów z siecią elektroenergetyczną na terenie Gminy oraz opracowanie na jej podstawie dokumentu zawierającego mapę problemów i wniosek do Operatora Systemu Dystrybucyjnego.
Link do ankiety: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=DQSIkWdsW0yxEjajBLZtrQAAAAAAAAAAAANAAT7l5GxUNjlaTUlEN1FJMFpUMk9KQjUxRTY2NlNKSy4u