Akcja Szybki PIT

W ramach Akcji Szybki PIT Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pabianicach zaprasza dnia 19.03.2013 r. w godz. 16.00-17.30 na spotkania instruktażowe w zakresie składania deklaracji drogą elektroniczną. Spotkania odbędą się w sali nr 8 w budynku A (zainteresowanych prosimy o wcześniejszą deklarację chęci uczestnictwa poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: us1016@ld.mofnet.gov.pl , temat wiadomości: „e-deklaracje”).
Chcąc ułatwić Państwu składanie zeznań drogą elektroniczną przygotowaliśmy także na Sali Obsługi Podatnika stanowisko komputerowe, za pomocą którego można samodzielnie lub z pomocą pracownika Urzędu przesłać zeznanie roczne.
Pracownicy Urzędu Skarbowego w Pabianicach będą czekali też na wszystkich, którzy potrzebują pomocy przy wypełnieniu zeznania, mają pytania i wątpliwości dotyczące rozliczenia rocznego lub po prostu chcą, korzystając z dnia wolnego od pracy, złożyć zeznanie podatkowe w sobotę – 16 marca 2013 r. w godzinach 9.00-13.00.

Informacja przygotowana przez Urząd Skarbowy w Pabianicach

Accessibility Toolbar