Do 31 maja składamy pierwsze deklaracje o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami.

W związku z opublikowaniem w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego uchwały nr XXXIII/269/2013 Rady Gminy Pabianice z dnia 25 marca 2013 r. w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, składanej przez właściciela nieruchomości informujemy że termin złożenie pierwszej deklaracji przypada na 31 maja 2013 r.

Formularz deklaracji można otrzymać w Urzędzie Gminy w Pabianicach w pok. nr 16 lub pobrać z internetu: www.gospodarkaodpadami.net.pl/pliki/odpady_deklaracja.pdf 

Wypełnione deklaracje należy złożyć w Urzędzie Gminy w Pabianicach, w sekretariacie.

Uruchomiliśmy również stronę internetową www.gospodarkaodpadami.net.pl na której znajdą Państwo takie informacje jak zasady segregacji odpadów oraz odpowiedzi na pytania.

Accessibility Toolbar