Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,
Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty,

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób zaangażowanych w kształcenie oraz wychowywanie dzieci i młodzieży.

W tym szczególnym dniu, doceniając Państwa wysiłek, który sprawia, iż marzenia i plany Waszych wychowanków częstokroć przekształcają się w rzeczywistość, życzymy, aby wykonywanie tego pięknego zawodu było źródłem dumy i radości. Niech codzienne zaangażowanie i życie sprawami szkoły, znajdzie trwałą wdzięczność Waszych wychowanków. Niech każdy dzień pracy z uczniem będzie nieustannym źródłem satysfakcji i zadowolenia.

Praca każdego nauczyciela zasługuje na najwyższe uznanie i wyrazy wdzięczności.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pedagogom i wychowawcom oraz pracownikom szkół i placówek oświatowych życzymy zrealizowania planów i spełnienia marzeń.

Wójt Gminy Pabianice
Marcin Wieczorek

Przewodniczący Rady Gminy Pabianice
Jerzy Błoch

Accessibility Toolbar