e-Aktywni, już wkrótce nabór uczestników

Już wkrótce rozpocznie się nabór uczestników szkoleń realizowanych w ramach projektu e-Aktywni Mieszkańcy Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Łódzkiego. Mieszkańcy Gminy Pabianice powyżej 25 roku życia otrzymają możliwość podniesienia kompetencji cyfrowych wybierając szkolenia z pośród siedmiu bloków tematycznych takich jak:

  • rodzic w Internecie,
  • mój biznes w sieci,
  • moje finanse i transakcje w sieci,
  • działam w sieciach społecznościowych,
  • tworzę własną stronę internetową (blog),
  • rolnik w sieci,
  • kultura w sieci.

Szkolenia zostaną przeprowadzone w wymiarze 12 godz. zajęć dla max 12 osób, w obszarach tematycznych, modułami zgodnymi z potrzebami uczestników. Uczestniczy szkolenia otrzymają również materiały szkoleniowe.

Na potrzeby realizacji projektu zostanie zakupiony sprzęt komputerowy (10 notebooków), które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane dla szkół, z terenu Gminy Pabianice.

Kwota uzyskanego przez gminę dofinansowania to 84 000 zł. Projekt realizowany będzie do 31 lipca 2019 r.

Informację na temat zapisów podamy wkrótce.

Accessibility Toolbar