Kalendarze odbioru odpadów na 2022 r.

Kalendarze odbioru odpadów komunalnych na rok 2022 są już dostępne do pobrania w BIP Gminy Pabianice.

bip.pabianice.gmina.pl/1505/127/gospodarka-odpadami-stawki-oplat-terminy-platnosci-nr-rachunku-do-wplat-kalendarze-odbioru.html

Przypominamy również o możliwości pobrania naszej aplikacji mobilnej Gmina Pabianice na systemy Android i iOS, w której również znajdą państwo harmonogramy odbioru wraz z możliwością ustawienia przypomnienia o zbliżającym się terminie odbioru odpadów.

Android: play.google.com/store/apps/details?id=pl.pabianice
iOS: itunes.apple.com/us/app/gmina-pabianice/id1458713022

Uwaga Mieszkańcy Szynkielewa!
Informujemy, że od 1 stycznia 2022 roku dotychczasowy termin odbioru odpadów zmieszanych ulega zmianie z piątku na wtorek. Prosimy o wystawianie pojemników z odpadami w wyznaczonych harmonogramem terminach.

Accessibility Toolbar