Komunikacja autobusowa 1 listopada

Linia 260: 1 listopada nie kursuje.

Linia 261:
Z Waltera-Jankego kursuje według rozkładu powszedniego od godz. 7:40 do 16:40.
Z Górki Pabianickiej kursuje według rozkładu powszedniego od godz. 8:09 do 15:54 (oraz zjazd do zajezdni o 17:08).

Linia 262:
Z Waltera-Jankego kursuje według rozkładu powszedniego od godz. 8:00.
Z Kudrowic kursuje według rozkładu powszedniego od godz. 7:18.

Linia 265:
Z Pawlikowic autobusy linii 265 kursują 1 listopada ulicami: Jutrzkowicką, Świetlickiego, Nawrockiego, Grota-Roweckiego, Kilińskiego do tymczasowej pętli przy budynku Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Kilińskiego. W kierunku Pawlikowic autobusy kursują od Straży Pożarnej normalną trasą, tj. Kilińskiego i Jutrzkowicką.
Przystanki dodatkowe w kier. Straży Pożarnej: Świetlickiego/Jutrzkowicka, Nawrockiego/Waltera-Jankego, Nawrockiego/Mokra, Grota-Roweckiego/Gryzla, Grota-Roweckiego/Bugaj, Grota-Roweckiego/Kilińskiego i Kilińskiego/Straż Pożarna.

Z Pawlikowic autobusy kursują według rozkładu powszedniego od godz. 7:23 do 16:38 (o 16:38 zjazd do zajezdni).
Ze Straży Pożarnej autobusy kursują według rozkładu powszedniego od godz. 8:07 do 16:17 (godziny odjazdów jak dla przystanku Kilińskiego/SDH). Ponadto będzie realizowany kurs do Pawlikowic o 7:07 z przystanku Kilińskiego/SDH.

Accessibility Toolbar