Konkurs „Gmina Pabianice, Grant na lepszy start lokalnie”

banner

WYGRAJ DO 3000 ZŁ! KONKURS „GMINA PABIANICE. GRANT NA LEPSZY START LOKALNIE”

25 kwietnia wystartował konkurs „Gmina Pabianice. Grant na lepszy start lokalnie” skierowany do społeczników i organizacji pozarządowych działających na rzecz Gminy Pabianice.

Wartość wsparcia:

Mikrodotacje dla organizacji pozarządowych i wsparcie inicjatyw lokalnych grup nieformalnych w wysokości od 1500 zł do 3000 zł przeznaczone są na działania społeczne, szczególnie na wspomaganie integracji środowisk lokalnych w gminie i na działania związane z funkcjonowaniem świetlic wiejskich.

Dla kogo:

Udział w konkursie mogą wziąć młode organizacje pozarządowe z Gminy Pabianice i miasta Pabianice, zarejestrowane nie wcześniej niż 18 miesięcy przed datą ogłoszenia konkursu (25.04.2016) działające na rzecz Gminy Pabianice oraz grupy nieformalne i samopomocowe (co najmniej 3 osoby) mieszkańców Gminy Pabianice lub miasta Pabianice.

Czas realizacji działań: 06.05.2016 – 15.10.2016

Jak zdobyć Grant:

Wnioski składane są wyłącznie drogą elektroniczną w generatorze www.witkac.pl

Termin składania wniosków: od 25.04.2016 do 13.05.2016.

Doradztwo i dodatkowe informacje:

Istnieje możliwość uzyskania wsparcia doradczego (osobistego, telefonicznego lub mailowego) w trakcie naboru wniosków. Wszystkie pytania związane z konkursem prosimy kierować do doradcy projektu: Marii Kolasińskiej tel. 534 543 559 mkolasinska@opus.org.pl; opus@opus.org.pl

Spotkanie informacyjne:

W środę 27.04.2016 o godzinie 18:00 w sali LKS „Orzeł”, Piątkowisko 4b (gmina Pabianice) odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych grup i organizacji.

WNIOSEK
DO KONKURSU GRANTOWEGO W RAMACH PROJEKTU FIO GMINA PABIANICE. GRANT NA LEPSZY START LOKALNIE – Organizacja pozarządowa lub inny uprawniony podmiot

WNIOSEK
DO KONKURSU GRANTOWEGO W RAMACH PROJEKTU „GMINA PABIANICE. GRANT NA LEPSZY START LOKALNIE” – Grupa nieformalna/samopomocowa samodzielnie

WNIOSEK DO KONKURSU GRANTOWEGO W RAMACH PROJEKTU „GMINA PABIANICE. GRANT NA LEPSZY START LOKALNIE” – Grupa nieformalna/samopomocowa działająca w porozumieniu z organizacją pozarządową lub innym uprawnionym podmiotem

REGULAMIN KONKURSU Gmina Pabianice: Grant na lepszy start lokalnie 2016

KARTA OCENY MERYTORYCZNEJ WNIOSKU ZŁOŻONEGO W KONKURSIE FIO GMINA PABIANICE. GRANT NA LEPSZY START LOKALNIE

KARTA OCENY FORMALNEJ WNIOSKU ZŁOŻONEGO W KONKURSIE FUNDUSZU INICJATYW LOKALNYCH GMINA PABIANICE. GRANT NA LEPSZY START LOKALNIE

Accessibility Toolbar