Nabór uzupełniający do Orła Piątkowisko

LKS Orzeł Piątkowisko informuje, że trwa nabór uzupełniający do sekcji piłkarskich chłopców i dziewczynek urodzonych w latach 2003, 2004, 2005,2006, 2007, 2008/9. Zajęcia odbywają się na bardzo dobrze przygotowanym boisku trawiastym oraz Orlikach. Zawodnicy naszego klubu rywalizują w rozgrywkach piłkarskich prowadzonych przez ŁZPN. W okresach przerwy w rozgrywkach cyklicznych zarówno latem, jak i zimą nasza młodzież uczestniczy w turniejach halowych na terenie całego kraju odnosząc wiele sukcesów. W okresie letnim i zimowym organizujemy obozy sportowe. Nie czekaj, przyprowadź swoje dziecko na trening! Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji udzieli trener Robert Sierant pod numerem 691-376-262. Można je znaleźć również na stronie: www.orzel.do.am

Accessibility Toolbar