Orzeł Cup 2015

Drużyna Polonii Środa Wielkopolska zwyciężyła w turnieju Orzeł Cup 2015 który został rozegrany w hali sportowej w Pabianicach. W zawodach wzięło udział dwanaście zespołów. W finale Polonia pokonała Widzew Łódź 7:1. Trzecie miejsce zdobył ŁKS Łódź pokonując zespół z Brodnicy po rzutach karnych 3:2. Orzeł Piątkowisko I zakończył rozgrywki na meczu ćwierćfinałowym przegrywając jak się później okazało ze zwycięzcą całego Turnieju Polonia Środa Wielkopolska 0:2.

Turniej stał na wysokim poziomie. Wszystkie drużyny pokazały dobrą organizację gry i realizowanie założeń taktycznych ustalonych przez trenerów. Mimo, że zespół Orła I znalazł się poza strefą medalową należy podkreślić, że nasi zawodnicy wykazali zaangażowanie dążyli do zdobycia bramek ale przeciwnicy w tym dniu skutecznie nas zatrzymywali i strzelali nam gole. Dla Orła II, który jak się później okazało grał w grupie z czterema najlepszymi zespołami turnieju była to solidna lekcja na przyszłość.

[gview file=”http://pabianice.gmina.pl/wp-content/uploads/2015/01/20150128wynikiturnieju.pdf”]

DSC04560 1 -orzel-cup-2015-pabianice-25-01-2015-5995681 7

(Autor: Paweł Włodarczak)

Accessibility Toolbar