Szkolenie dla rolników

Izba Rolnicza Województwa Łódzkiego w Pabianicach zapraszam na szkolenie, które to odbędzie się w dniu 18.02.2022 r. w zakresie stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym tzw. „szkolenie chemizacyjne” w sali OSP Górka Pabianicka o godz. 10:00.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami tj. ustawą o ochronie roślin i zasadami wzajemnej zgodności osoba wykonująca zabiegi ochrony roślin za pomocą środków ochrony roślin musi posiadać specjalistyczną wiedzę potwierdzoną zaświadczeniem  o ukończeniu szkolenia, które to zachowuje ważność przez okres 5 lat od dnia ukończenia.

Uwaga! Proszę o potwierdzenie uczestnictwa SMS-em (imię i nazwisko, kurs chemizacyjny Górka Pabianicka) lub telefonicznie  pod nr tel.  600-293-962. Opłata za kurs wynosi 120 zł, wpłata na kursie.

Na szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje bezpłatnie notatnik rolnika

„Ewidencja zabiegów ochrony roślin”.

Liczba miejsc ograniczona.     

Przewodniczący Rady Powiatu Pabianickiego Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

 Grzegorz Antoniewski

Accessibility Toolbar