Wymiana pojemników na metale i tworzywa sztuczne

Informujemy, że na terenie gminy Pabianice odbędzie się wymiana pojemników na metale i tworzywa sztuczne. Dotychczas obowiązujący pojemnik zielony z żółtą klapą zostanie wymieniony na pojemnik w kolorze żółtym. Wymiany pojemników będzie dokonywać firma ,,EKO-REGION” Sp. z o. o.

W maju wymiana odbędzie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Pawlikowice: 10 maja (poniedziałek)

Jadwinin: 11 maja (wtorek)

Terenin 11 maja (wtorek)

Władysławów: 11 maja (wtorek)

Petrykozy, Petrykozy Osiedle: 12 maja (środa)

Wola Żytowska: 13 maja (czwartek)

Piątkowisko: 14 maja (piątek)

Mieszkańcy wyżej wymienionych miejscowości proszeni są, aby w dniu odbioru odpadów pozostawić pojemnik zielony z żółtą klapą w miejscu odbioru do czasu wymiany pojemnika. UWAGA! Wymiana może potrwać 2-3 dni.

Accessibility Toolbar