Wypromuj swój projekt!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza na spotkanie pn. „Wypromuj swój projekt-obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów realizujących projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego 2014-2020”.
Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 09:45), w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16 – I piętro.

Podczas spotkania omówione zostaną obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjenta realizującego projekt współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, dotyczące m.in: zasad promocji i oznakowania projektów umów podpisanych do 31 grudnia 2017 r. i od 1 stycznia 2018 r.
W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie:
rpo.lodzkie.pl/…/3867-spotkanie-informacyjne-pn-wyp…
pod przyciskiem „Weź udział”, do 3 dni przed spotkaniem.

Do skorzystania ze spotkania zapraszamy beneficjentów realizujących projekty, mieszkańców województwa łódzkiego oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Accessibility Toolbar