Zmiany na linii 265

W związku z wprowadzoną tymczasową organizacją ruchu na drodze wojewódzkiej nr 485 w Pawlikowicach i brakiem możliwości wyjazdu z krańcówki Pawlikowice przy wiadukcie (trasa S-8), Urząd Miejski w Pabianicach – Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji wprowadza następującą organizację ruchu na linii autobusowej nr 265 począwszy od czwartku 30 maja 2019 r. do odwołania:

  • z Pabianic do krańcówki Pawlikowice bez zmian,
  • następnie realizowany jest przejazd techniczny bez pasażerów do drogi lokalnej przy trasie S-8, gdzie zawraca i następnie wraca na krańcówkę Pawlikowice,
  • odjazd z krańcówki Pawlikowice następuje z przystanku tymczasowego dla wsiadających, zlokalizowanego na drodze powiatowej 3310E naprzeciwko istniejącego przystanku autobusowego – następnie autobus jedzie do drogi wojewódzkiej nr 485 i dalej stałą trasą do Pabianic.

Accessibility Toolbar